APIE TINKLAPĮ
SALONAS
KONTAKTAI
 

Verta žinoti

Jei ketinate pirmą kartą statyti garažo vartus, gali būti, kad priimdami sprendimą dėl vartų neįvertinsite įvairių aspektų, kurie pasirodys esantys svarbūs per vėlai – jau eksploatuojant vartus.

Daugiau...

NUSTUMIAMI KIEMO VARTAI
verta žinoti

Nustumiami vartai – tai šiuolaikiniai vartai, kurių konstrukcija reikalauja specialių komponentų ir inžinierinių sprendimų. Jie idealiai tinka siauriems sklypams su trumpu privažiavimu ir privažiavimui su nuolydžiu. Vartai juda palei tvorą ir neužima vietos sklype. Jie skirti intensyviam judėjimui, todėl dažnai naudojami pramoniniuose objektuose. Nustumiami vartai reikalauja masyvaus, patikimo pamato.

Nustumiami vartai yra dviejų tipų - gembiniai ir važinėjantis bėgeliu. Gembinėje vartų konstrukcijoje bėgis nenaudojamas.

Nustumiamų vartų konstrukcijos pagrindinis ir būtinas elementas yra metalinis rėmas. Rėmo užpildą galite suprojektuoti ir sumontuoti patys. Tai gali būti, pavyzdžiui, mediena, iš kurios yra pagaminta jūsų tvora. Užpildas gali būti standartinis, kaip stačiakampiai strypai arba bet koks kitas - pagal jūsų pageidavimus. Renkantis užpildą reikia atkreipti dėmesį į jo tankį. Kuo labiau bus užpildytas vartų rėmas, tuo didesnės vėjo ir kitos mechaninės apkrovos veiks vartų konstrukciją.

Nustumiami kiemo vartai paprastai yra montuojami kartu su pavara. Daugiau informacijos apie kiemo vartų pavaras skaitykite šio tinklapio produktų katalogo skyriuje „Pavaros“.

 

Termoliuksas © Copyright 2005.
Sprendimas: infoluitai

 

Vartų katalogas
APIE GARAŽO VARTUS
PLOKŠTUMINIAI
SEGMENTINIAI
SUSUKAMI
KIEMO VARTAI
VARSTOMI
NUSTUMIAMI
PAVAROS
PAVAROS
PRAMONINIAI VARTAI