APIE TINKLAPĮ
SALONAS
KONTAKTAI
 

Verta žinoti

Jei ketinate pirmą kartą statyti garažo vartus, gali būti, kad priimdami sprendimą dėl vartų neįvertinsite įvairių aspektų, kurie pasirodys esantys svarbūs per vėlai – jau eksploatuojant vartus.

Daugiau...

SEGMENTINIAI VARTAI
verta žinoti

„Hörmann” segmentiniai garažo vartai yra vieni populiariausių vartų Europoje dėl šių pagrindinių savybių:

  • pilnas erdvės prieš garažo vartus išnaudojimas: vartų pakėlimas yra vertikalia kryptimi, todėl prieš garažą lieka daugiau vietos. Galima atidaryti vartus privažiavus prie pat garažo;
  • efektyvi šilumos izoliacija suteikia galimybę sumažinti išlaidas šilumai
  • saugus vartų eksploatavimas: daugelį metų tobulinama segmentinių „Hörmann” vartų pakėlimo mechanizmų konstrukcija tarnauja patikimai ir saugo nuo nelaimingų atsitikimų;
  • apsauga nuo įsilaužimo: patentuotas šių vartų ir jiems pritaikytos elektrinės pavaros apsaugos mechanizmas patikimai saugo materialines vertybes.

Saugus eksploatavimas

Projektuojant kiekvieną naują gaminį saugus eksploatavimas visada buvo „Hörmann” preoritetas. „Hörmann” garažo vartų konstrukcijoje yra ne vienas patentuotas sprendimas, kuris užtikrins saugų vartų eksploatavimą.

Saugus vartų nukreipimas apsauginėmis kreipiamosiomis šynomis ( „Hörmann“ patantas)
Reguliuojami, patentuoti ratukai, tvirti ratukų laikikliai ir apsauginės kreipiančiosios neleidžia vartams nuslysti. Taip vartų lakštas saugiai juda prie lubų.

 

 

Tempimo spyruoklių mechanizmas su “spyruoklė spyruoklėje” sistema („Hörmann“ patantas)
„Hörmann“ segmentinai vartai su dvigubomis tempimo spyruoklėmis ir dvigubais vieliniais lynais apsaugo vartus nuo nukritimo. Dėl patentuotos “spyruoklė spyruoklėje” sistemos lūžus spyruoklei vartai nenukrenta ir niekas nesužeidžiamas.

 


Torsioninių spyruoklių technika su integruotu apsaugos mechanizmu lūžtant spyruoklei („Hörmann“ patantas)
„Hörmann“ vartai su iš abiejų pusių esančiomis torsioninėmis spyruoklėmis išsiskiria patentuotu apsaugos mechanizmu nuo spyruoklės lūžimo. Jis, lūžus spyruoklei, sustabdo vartus ir vartų lakštas nenukrenta.

 

 

Apsauga nuo pirštų privėrimo šoninėse staktose
„Hörmann“ šoninės staktos yra nuo apačios iki viršaus visiškai uždaros. Taigi tarp vartų lakšto ir šoninių staktų pirštų įkišti neįmanoma!

 

 

Apsauga nuo pirštų privėrimo išorėje ir viduje bei prie šarnyrų („Hörmann“ patantas)
Vartų elementų specialios formos dėka nebėra vietų, kuriose būtų galima prisispausti pirštus nei iš išorės, nei iš vidaus, nei prie šarnyrų. Šią apsaugą nuo pirštų prisivėrimo siūlo tik „Hörmann“.

 

 

Keliamieji lynai tarp vartų lakšto ir staktos
Šie viduje esantys keliamieji lynai yra tolimesnė apsauga nuo susižalojimų „Hörmann“ segmentinių vartų apsaugos koncepcijoje.

 

 

Apsauga nuo įsilaužimo
„Hörmann” segmentiniuose garažo vartuose apsauga nuo įsilaužimo realizuota savaime užsifiksuojančio užsklendimo pagalba. Taip užsklęsti vartai yra apsaugoti nuo nepageidaujamo įsilaužimo.

Kokybė be kompromisų
Plieniniai segmentiniai vartai yra pagaminti iš plieninių lakštų, kuriuos nuo atmosferos veiksnių saugo paviršiaus padengimas cinku bei poliesterine danga. Vartų paviršius paprastai būna su įspaustu reljefiniu medžio imitacijos raštu, yra galimi ir kitokie paviršių variantai.
„Hörmann” medienos masyvo vartų mediena yra rūpestingai rūšiuojama. Aukščiausios klasės apdirbimas atsispinti ne tik dizaine, bet lygiai taip pat ir absoliučiai tolygiame griovelių išdėstyme. Masyvi mediena yra impregnuota du kartus ir tokiu būdu yra apsaugota nuo kenkėjų ir mėlynųjų puvėsių.
Stilingos vartų rankenos visada bus svarbus dizaino akcentas. Jus galite pasirinkti labiausiai tinkančią prie bendro pastato stiliaus.

Motyvai
Netiesa, kad visi segmentiniai garažo vartai gali skirtis tik spalva! „Hörmann” išsiskiria iš kitų vartų gamintojų taip pat tuo, kad gali pasiūlyti 15 skirtingų plieninių vartų motyvų ir 6 medinius motyvus.
Detaliau apie motyvus skaitykite produktų katalogo skyriuose, kur yra aprašomi konkretūs vartų tipai.

Durelės vartuose arba šalia vartų
Jūsų didesniam komfortui bei laiko taupymui galite įsirengti vartus su integruotomis durelėmis. Ši galimybė yra numatyta tik plieniams vartams.
Šalia plieninių arba medinių vartų galite įsirengti tokio pačio dizaino šonines duris. Daugiau informacijos apie šiuos sprendimus rasite produktų katalogo skyreliuose „Šoninės durys“ ir „Durys vartuose“.

Spalva
Garažo vartų spalvą galite priderinti prie fasado, stogo, namų durų, langų.Tada viskas dvelks nepaprasta harmonija.
Populiariausios plieninių vartų spalvos yra balta ir žemės ruda. Pagal spaecialų užsakymą „Hormann“ tiekia maždaug 200 spalvų vartus pagal RAL paletę.
Nuo 2005 metų kovo mėnesio yra tiekiami „Hörmann” medžio imitacijos plieniniai vartai.
Įvairių motyvų mediniai plokštuminiai vartai gaminami iš šiaurinės eglės ir cūgos.

Vartų įstiklinimas
Įstiklinimas suteikia vartams ir bendram namo vaizdui ypatingą architektūrinį akcentą. Įstiklinkite savo vartus, priderinkite juos prie langų, namo durų ir jie atrodys išskirtinai.
Įstiklinimo rėmai ir dekoratyviniai elementai yra pagaminti iš sintetinės medžiagos. Jie yra priderinami prie vartų spalvos. Priklausomai nuo vartų tipo įstiklinimui naudojami viengubi arba dvigubi sintetinės medžiagos stiklai, skaidrūs arba kristalo struktūros.
Detaliau apie įstiklinimo galimybes skaitykite produktų katalogo skyriuose, kuriuose aprašomi segmentinių vartų tipai.
 

 

Termoliuksas © Copyright 2005.
Sprendimas: infoluitai

 

Vartų katalogas
APIE GARAŽO VARTUS
PLOKŠTUMINIAI
SEGMENTINIAI
PLIENINIAI
PLIENINIAI DESIGN SERIJOS
KAIMO STILIAUS
PLIENINIAI MEDŽIO IMITACIJOS
MEDINIAI
MEDINIAI DESIGN SERIJOS
ŠONINĖS DURYS
DURYS VARTUOSE
PAPILDOMI PRIEDAI
SUSUKAMI
KIEMO VARTAI
PAVAROS
PRAMONINIAI VARTAI